czwartek, 24 marca 2016

Czerń, koszula w kratę i superstary


W dzisiejszym poście mam na sobie wszystkie "must have" tego sezonu, jakie sobie można wyobrazić. Założyłam ten zestaw zupełnie nie mając na celu, by być super, modnie ubrana. Zależało mi raczej na wygodzie niż na wyglądzie ale przez przypadek wyszła całkiem fajna stylizacja na co dzień, więc postanowiłam umieścić ją tutaj. Co do spodni z dziurami, których w sklepach jest zdecydowanie więcej, niż spodni bez dziur, wybrałam czarne na wyższym stanie. Moja babcia załamała ręce na ich widok i powiedziała, że zaraz mi te dziury zaszyje :) Dłuższą chwilę zajęło, by przekonać ją, że tak po prostu ma być. Poza tym zawitała do nas wiosna, przynajmniej ta kalendarzowa, chodź dzisiaj pogoda jak marzenie, więc nie będę narzekać. Czas więc schować zimowe buciory z cichą nadzieją, że zima nie wróci i wskoczyć w jakieś lżejsze obuwie. Ja uległam pokusie i zainwestowałam w superstary, które mają już chyba wszyscy.  Tak samo jest ze skórzaną, czarną ramoneską ale powiedzcie sami, jak tu się w takiej kurtce nie zakochać? Jest dla mnie absolutnie numerem jeden i ratuje większość stylizacji przed banalnością, nadaje im charakterku.English version:  

In today's post I'm wearing all the "must have" this season, you can imagine. I wore this set completely with the aim to be cool, fashionably dressed. I wanted to comfort rather than appearance but by mistake I created  pretty cool styling for every day, so I decided to put it here. As for the trousers with holes, which stores a lot more than pants without holes I chose  higher and black. Besides spring came to us so it's time to hide winter boots with a silent hope that winter will not come back and jump into some lighter shoes. I succumbed to temptation and invested in  Adidas Superstars, which probably everybody has. The same is with leather, black ramones but tell me how to not fall in love in this jacket? It's absolute my number one and saves most of the styling front of banality, gives them character.ph. Krystyna Zacny

wearing:

Adidas Superstar shoes

H&M leatker jacket

Cropp Town shirt 
 
Allegro watch 
 
Pants are from one no name shop in my town  
 

10 komentarzy:

 1. Fajna stylizacja, chociaż ja bym wyjęła koszulę 😊😉

  OdpowiedzUsuń
 2. czarna skóra i czarne rurki to niezawodne połączenie , zarówno jak i do Adidasów jak i szpilek
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapitalna kurtka i świetny look:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wyglądasz! Ramoneska zawsze jest udanym wyborem :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wyglądasz, taki zestaw to zawsze świetny wygląd! I modnie i wygodnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny zestaw, fajnie się prezentujesz :)
  Czarna ramoneska to klasyk i chyba każdy powinien mieć ją w swojej szafie :)
  http://x-lauraxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny look ♥ Może popracuj trochę nad jakością zdjęć, bo pomysły na stylizacje masz bardzo dobre :)

  http://theblacksweatshirt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. you look amzing ! :)
  please follow my blog : YOUNG BLOG

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak widać może być wygodnie ale i też fajnie i modnie. Kurtka ma bardzo dobry krój i dużo daje - to ona robi tę stylizacje. Podobnie Superstary, inne buty mogłyby położyć całość.

  OdpowiedzUsuń