piątek, 18 marca 2016

Różowe futerko, skórzane spodnie i szpilki z czerwoną podeszwą

W dzisiejszym poście chciałabym zaprezentować wam różowe futerko, które już raz pojawiło się na blogu. Tym razem noszę je rozpięte, pełni rolę swetra. Co do reszty stylizacji, zdecydowałam się na klasykę czyli białą koszulę oraz czarne skórzane spodnie i lakierowane szpilki z czerwoną podeszwą. Całość tworzy prosty ale bardzo elegancki zestaw, który idealnie nadaje się do pracy w biurze.  A wy co sądzicie? Podoba wam się takie wydanie?   


English version: 

In today's post I would like to show you pink fur which appeared one time on my blog. This time I'm wearing it unbuttoned, serves as sweater. As for the rest of the styling I decided on a classic- white shirt, black, leather pants and black heels with red soles. Whole creates a simple but very elegant set which is ideal for work in the office. And what do you think? Do you like it?

ph. my mum

wearing:

Allegro pink fur

H&M white shirt

C&A leather pants

Allegro heels

Allegro bag

2 komentarze:

  1. Przepiękna jest ta narzutka :)
    www.sylwiaszewczyk.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Sweterek jest naprawde śliczny. Zawsze mamy dylemat odnośnie tego kroju narzutek, bo mam wrażenie, ze zasłaniają talie, ale ten futrzak jest tak uroczy, że nic takiego nie ma tutaj miejsca. :)

    OdpowiedzUsuń