niedziela, 12 czerwca 2016

Pastelowe love!


Po długiej nieobecności tutaj, wracam do was z nowymi pomysłami na stylizacje! Dwa miesiące postoju na blogu zostały spowodowane całkiem pozytywną sytuacją, która nastąpiła w moim życiu- znalazłam wspaniałą pracę! Sukces ten jednak pozbawił mnie dużej części czasu, jaką miałam do tej pory, by być na bieżąco z tematem prowadzenia małej stronki internetowej i dzielenia się z wami jedną z moich największych pasji i zainteresowań czyli modą. Przez ostatnie dwa miesiące musiałam skupić się na uczeniu zupełnie dla mnie nowych rzeczy. Myślę jednak, że teraz, gdy już oswoiłam się z tym wszystkim, będę mogła na bieżąco dzielić się tym co kocham.   
A w dzisiejszej stylizacji chciałabym wam zaprezentować zupełnie wakacyjne zestawienie w pastelowych kolorach, którymi w ostatnim czasie jestem całkowicie oczarowana!

English version:

After long absence here I'm comming back to you with new ideas for styling! Two months standstill on my blog caused quite a positive situation that occurred in my life- I found a great job!
This success, however, deprived me of a large part of the time, we had so far, to keep up with the topic of running a small web sites and share with you one of my greatest passions and interests- fashion. 
Over the last two months I had to focus on learning brand new things for me.
But I think that now that you've tamed with all of this, I'll be able to keep sharing what I love.
 And in today's styling I would like to present you a whole list of apartments in pastel colors, which in recent times I am completely enchanted!
ph. Krystyna Marczyńska- Zacny

wearing:

Pink skirt from shop in my town

Pink blouse from shop in my town

Black shoes from Stradivarius

Bag from CCC

6 komentarzy:

 1. Ale ten top masz piękny! Nie moge sie napatrzec :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepięknie! :*
  stylizacja mega ! :)
  http://dyskonciara.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyglądasz! Top jest kapitalny! ;)
  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję znalezienia nowej pracy :) p.s. piękne buty i spódniczka :)

  OdpowiedzUsuń