sobota, 12 grudnia 2015

Blog, blogger & blogging


Blogowanie jest według mnie czymś w rodzaju przekazu siebie samej swoim czytelnikom. Podobnie jest z modą i ubraniami które nosimy. Ubiór jest sposobem kształtowania własnej tożsamości. Pozwala nam się otworzyć na innych i wyrazić naszą osobowość.
Jeśli posiadasz pasję- nie ma nic lepszego od dzielenia się nią z innymi. Blog, to dla mnie połączenie kilku zainteresowań w jedną całość, która staje się osobną pasją zawierającą wszystko, co lubimy robić. W moim przypadku jest to moda. Już od niepamiętnych czasów szkoły podstawowej gdzieś to zainteresowanie pojawiło się w moim życiu i od tego czasu towarzyszy mi w coraz większym stopniu. Więc dlaczego nie podzielić się tym, co kocham z innymi ludźmi? Więc piszę o czym chcę i co lubię, czyli o modzie i stylu ale również o tym, co mnie w życiu inspiruje i jakie książki ostatnio przeczytałam. Czasami sobie ponarzekam i muszę przyznać, że miałam mały problem z formułowaniem tego tekstu, bo moja działalność w świecie blogowania była trochę nieregularna i zapomniałam jak się pisze. Próbowałam już kilka razy stworzyć interesującego i kolorowego bloga, który byłby czytany przez tysiące osób ale na próbach skończyło się. Teraz wierzę, że będzie trochę inaczej i zabiorę się do tego tak, jak należy. Skoro to, co robisz jest twoją pasją i sprawia ci radość, to ważne jest, by tej radości było z dnia na dzień więcej i więcej. To tyle na dziś :) Życzę wszystkim udanej soboty! :*English version:

Blogging by me is something like yourself message to your readers. It's the same with fashion and clothes which we are wearing. Clothing is a way shaping their own identity. It allows us to open up to others and express our personality.
If you have a passion- it's nothing better than share with others. Blog for me it's the connection of several interests that we like doing. In my case it's fashion. Since immemorial time when i was in primary school this passion came into my life and fromt that time it's always with me. So why don't share it what I love with other people? So I'm writting about what I want and what I like. It's about fashion and style but also about what inspires me in my life and what books I read recently. Sometimes I complain but I have to admit that I had small problem with writting this text because my work in world of blogging it was a little bit irregular and I forgot how to write good text. I was trying few times to create an interesting and colorful blog which would be read by thousands of people but on attempts ended. Now I believe that it will be a little different and I will make it good. If what you are doing it's your passion and makes you happy, important is to have this happiness more and more from day to day. That's all for today :) I wish you good Saturday! ;*

 

ph. my mum

wearing

Bershka coat

Lasocki boots

Primark bag

Perfect watch


9 komentarzy:

 1. Pastelowe płaszczyki - mogę na nie patrzeć non stop! :)

  Ściskam mocno,
  www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobre zdjecia, mozna podziwiać bez ustannie... Płaszczyk swietny i pasuje do wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. mimo, że nie chodzę w takich kolorach to kolor tego płaszcza jest sliczny :)


  _______________________
  blog.justynapolska.com
  fashion&makeup

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wyglądają te obcisłe spodnie do czarnych oficerek, do tego płaszczyk i skórzane rękawiczki.

  OdpowiedzUsuń