czwartek, 24 grudnia 2015

Great feelings to vintage

Chciałabym dzisiaj powiedzieć parę słów na temat ciuchów z tak zwanych second- handów czyli po prostu sklepów z odzieżą używaną. Dla kogoś robienie zakupów w takich miejscach kojarzy się z totalnym obciachem ale warto zauważyć, że ubrania pochodzące z takich miejsc już dawno przestały być domeną biednych studentów, odkąd zakochały się w nich słynne fashionistki a ich wielkie uczucie jest całkiem uzasadnione i sama je podzielam. Jak dla mnie, nie ma doskonalszego sposobu na stworzenie indywidualnego, jedynego w swoim rodzaju stylu , który nie ma nic wspólnego z masową, banalną produkcją. Co więcej, można w nich czasem trafić na ubrania z tkanin doskonałej jakości i o niespotykanym kroju. Rozumiem jednak, że kogoś może zniechęcać przetrząsanie stert ubrań w poszukiwaniu perełek o których wspomniałam wcześniej, bo nie każda z nas ma duszę poszukiwaczki skarbów. Na szczęście należę do tych, które w stercie byle jakich szmatek zawsze znajdzie coś oryginalnego dla siebie :)


English version: 
 
Today I would like to say a few words about clothes from second- hand or simply  used clothing stories. For someone people shopping in these places is associated with a total embarrassing but it,s worth to see that the clothes from these places stoped to be the domain of poor students because a famous fashionists fell in love with them and their great feeling is quite justified and I shere them by myself. For me there's no more perfect way to create individual, unique style that has nothing to do with mass production banal. What's more, sometimes you can hit them on the clothes of high quality fabrics and unusual cut. However I understand  that someone may discourage looking for clothes in heap of clothes which I mentioned earlier because not every one of us has a soul treasure hunters. Fortunately I belong to those in a heap just any clothes always I will find something orginal for yourself :) 

ph. my mum

wearing

H&M (second- hand) leather jacket

second- hand shorts

Primark bag

Primark sweater

New Yorker boots

1 komentarz:

  1. :-) zacznę od tego,że dołączam jako 11 obserwator ;-).
    Co do sh-powiem szczerze, że ja nie mam do tego głowy ale bardzo lubię w jednej z popularnych sieciówek buszować po przecenach, bo gdzie kupię męską koszulę z krawatem za..11 zł ;-)?

    OdpowiedzUsuń